Ona je to skutečně faktotum. Nebudeme probírat čistotu našich vod, ono to někdy v moři někdy nebývá lepší. Ale můžeme se podívat na příklad. Ten, kdo nejezdí k vodě ani tam ani tam zjistil, že je lepší si pořídit vlastní bazén. Takže investoval peníze, ostatně, je to investice do jeho zdraví a zdraví jeho rodině. Nu, vodu napustil a upravil dle propozic, ale děti se po koupání vždycky zabarvily do ruda, takže vypadali jako praví indiáni, a ještě si stěžovaly, že je to svědí. Inu, byla zde alergie, nemoc dnešní doby. Ale co s tím? Milý majitel bazénu přišel na to, že by šla vyzkoušet sůl. Sehnal si nějaké informace, pořídil solinátor a pořídil si sůl do bazénu. Vše použil a po několika dnech se šly děti koupat. Vylezly z vody a kůži měly normální. Nikde je nic nesvědilo. Takže je jasné, že sůl skutečně může mít na pokožku dobrý vliv.
A proč ten solinátor? Někde jej naleznete napsaný s „a“, tedy jako salinátor, ale to nás nezajímá. Solinátor totiž ještě navíc z té soli vyrobí plynný chlor, který vodu dezinfikuje lépe než ten klasický. A navíc odbourává http://www.zenavaute.cz/jak-dlouho-se-odbourava-alkohol-a-drogy/ typicky zápach chloru jako takového. Samozřejmě, že používat se může klasická sůl do bazénu, ale také se může použít tabletová sůl.
Ta má opět nějaké výhody oproti soli klasické a je také snadno k dostání. Každý, kdo má jakýkoli bazén je používá a jisté je, že je spokojen. Voda je pak opět o něco lepší a kvalitnější. A pokud je v pořádku filtrace, je teď i krásně čistá a koupat se v něčem takovém je skutečně radost. A není zde žádné zdravotní riziko pro lidi s nějakou alergií. Pokožka netrpí, voda nepáchne a mohl by ji závidět i profesionál. Proto se sůl doporučuje všeobecně a tablety jsou ještě lepší. Pokud si je chcete pořídit, tak klikněte na odkaz v článku a tam, kam se přes něj dostanete si můžete nakoupit to, co vám nejlépe vyhovuje. Na zboží si pak počkáte doma.